"Infinite in mystery, is the Gift of the Goddess. We seek it thus, and take to the sky.
Ripples form on the water´s surface, the wondering soul knows no rest."
Final Fantasy 7: Crisis Core, Loveless - act 1


Leden 2010

Ruka od krve - Chapter six

17. ledna 2010 v 12:04 | Keililly
More in C.Č.

Pátek 15.1.

15. ledna 2010 v 18:31 | Keililly |  Deník

Pátek 15.1.


Jednorázové | Vzpomínky

13. ledna 2010 v 16:36 | Keililly |  Krátké příběhy
Je to část z Gyrosku, pojednává o minulosti mojí postavy, no, nejspíš nepochopíte některé části, ale významnou část tvoří pojednávání o slovu "vzpomínky" :)


Kresby | Hero

11. ledna 2010 v 18:03 | Keililly |  Tablet, tužka, papír

Tohle je snad nejhezčí co jsem kdy nakreslila. A ani to netrvalo moc dlouho. Není to na tabletu, nedařilo se mi to obkreslit :)

11.1. Pondělí

11. ledna 2010 v 17:49 | Keililly |  Deník
Dneska jsme dostali ale nehorázně vynadáno od Vstupu. Jací jsme nevychovaní haranti, co neumí nic jiného, než ječet a že podle toho jsou hrozné i naše známky. Hrozné? Dostala jsem dvojku! Tak ať pomlčí. Jenže My zkrátka nedokážeme zavřít pusu. Pořád máme něco důležitého, co bychom mohli říct někomu jinému. Ve skutečnosti to sice není nic důležité, ale tu nudnou hodinu si musíme nějak zpříjemnit, ne? Největší kravál stejně děláme o biologii, takže si nemusí stěžovat. Dneska se říkali referáty, ale jako obvykle nikdo neposlouchal. Vtipálek s Drzounem si pilovali nehty nějakýma skládacíma nůžtičkama, Já a Hezká jsme se smáli, až nám praskala bránice, což je normální, vzhledem k tomu jak jsme šáhlé a jediný kdo tak vnímal byla Haf se Zrzavou. Nakonec to skončilo tak, že Stavitel měl referát na slepice a jak je u něj zvykem, říkal ho asi půl hodiny. Vážně vrchol nudy. Takže mi jednoduše hráblo a začala jsem hlavou mlátit do pet lahve před sebou. Koruní Májová, bez lásky přece uschnu. No hrůza.
Ale třídou se zas šíří drby o Nesnesitelné. Něco o pettingu a jejím devatenáctiletym Lamičovi. Věděla jsem o Nesnesitelné, že je to kurva, ale že by to bylo až tak špatné?
Krutá mě o angličtině posadila do první lavice a řekla mi, že mám opravovat ty, co jsou skoušení. Tragedy, sama některé věci neuměla. Každopádně mě donutila, abych se zúčastnila soutěže: Konverzace v angličtině. Já tam stejně přijdu, vytáhnu si otázku a zase odejdu, protože ze mě nic nevypadne. Španělština taky OK, opět mě čekala hodina, kreslení, psaní Gyrosku, nebo zírání do prázdna, protože mě nikdo nevyvolal a nic zajímavého jsme se neučili. Alespoň, že té Nerozhodné jde španělština také i když se jí nikdy neučila, takže to zas není taková otrava.
Poprvé po čtrnácti dnech jsme měli češtinu a samozdřejmě na nás Š!B! hned vybalila, že si napíšemě pololetečku. A už ve čtvrtek! Zabila bych jí, kdybych měla čím. Zas tak mizerně nestřílím, no občas je to vážně bída. Ale zblízka .... :D
A děják nejlepší. Pes zase zkoušel, takže si Hezká se Zvědavou vyměnila místo a zatím co se učila, Já a Zvědavá jsme dělali pěkné krávovinky. Nakonec hodiny se ale Pes opět předvedl. Haf si stoupla na parapte, aby zavřela okno.
"Takže, zbývá nám ještě pět minut a na závěr hodiny... Prosím, ještě mi neskákejte z okna :)"
Chalani mě čím dál víc štvou. Jediný Houslista je snad normální, dokonce mi vrátil tu dvacku co dlužil. Tak ještě Drzoun. Ale dneska, jsem asi třikrát skončila ve sněhu. A dvakrát až po pás. Nakonec jsem musela skoro dvě hodiny chodit promočená po Arkádách, aby si Nerozhodná mohla koupit jeansy. Trauma na celý život :D

Deník Blond Střelkyně | 8.1. Pátek

9. ledna 2010 v 16:19 | Keililly |  Deník

8.1. Pátek

Halelujah, zase koně. Tentokrát mě odchytily na biologii. Jedna z Koněmiss, konkrétně Vysoká, na něj měla referát. S Hezkou jsme ale téměř neposlouchali, pořád jsme se nemohli vzpamatovat z předchozího referátu na králíka.
" Hele, Zabiják si ty králíky představuje jenom na pekáči."

Představte si, že budu mít jedničku z angličtiny. Jako vážně! Ale nejvtipnější na tom byla reakce Kruté.
"No, Katko, vás zkoušet nebudu, vy máte 1,53 , ale vaše aktivita vám pomáhá k jedničce. A kdo tu ještě má 1,53. Á, Provokatér, no tak toho si vyzkoušíme."
Už jsme dávno všichni vypozorovali, že Krutá si na Provokatéra zasedla. Kdykoliv máme nějaký úkol, nebo se naučit o něčem povídat je to: " No tak si vyvoláme třeba Provokatéra."

Odpoledne jsme zašli Já, Zvědavá, Nerozhodná, Drzoun, Houslista a Provokatér do McDonaldu a k tomu se váže i dnešní hláška. Máme ve třídě jednoho plnějšího kluka, Bořka Stavitele. Kluci si ode mě půjčili 50 korun a já jsem hned prohlásila, že už ty peníze nejspíš nikdy neuvidím. Reakce kluků mě ale dostala.

"No tak na nás pošleš Bořka, on nás zalehne."

Dneska kratší, ale nedělo se nic najímavějšího :)

Kresby | Sisters´ mirror

9. ledna 2010 v 15:55 | Keililly |  Tablet, tužka, papír

Zase něco z mojí tvorby a.... vůbec se mi to nelíbí :D Kdyžtak komentujte :)


Deník blond střelkyně - 6.1. Středa a 7.1 Čtvrtek

7. ledna 2010 v 20:57 | Keililly |  Deník
Moje motto? Sestřel tajemství a pak nepozorovaně odejdi.

6.1. Středa a 7.1 Čtvrtek


Podporujeme originální soutěže :D

6. ledna 2010 v 15:51 | Keililly |  Novinky
Neměla jsem co na práci a tak jsem jen brouzdala po blozích, ale zdálo se, že to bude ještě nudnější, než čučení do zdi.

Samé celebriťácké, "grafické" (tu ironii si to fakt zaslouží), nebo Cute BloQísky, ale pak jsem narazila na jeden zajímavý blog a na něm na jednu soutěž :) Myslím, že je opravdu dobrá a tak dávám odkaz :)

http://the-my-masque.blog.cz/0912/soutez-na-tema#comment70694253

Zapojte se! :)

Deník Blond Střelkyně | 5. Ledna Úterý

5. ledna 2010 v 18:26 | Keililly |  Deník
Ahoj, vím, že si budete myslet, že jsem zase začala psát něco, co za několik týdnů psát přestanu, ale jenom mi docházela fantazie a tak jsem otevřela nový článek a něco z patra nalouskala. Překvapivě mi to šlo do ruky, bavilo mě to a získala jsem další inspiraci :D :) Snad se bude líbit. PS: Je až neuvěřitelně lehké psát o něčem, co sami zažíváte :)


3.1. - Rodiče nebudou mít důchod a já tě u sebe bydlet nenechám

3. ledna 2010 v 20:43 | Keililly
Dnešní den byl zase jeden z těch vtipných. Večer se totiž učila moje ségra a samozdřejmě se to neobešlo bez několika hlášek :D Tu nahoře jsem konkrétně vyřkla já, když ségra prohlásila, že může podvádět. :)
Jinak to ale dneska nebylo nijak extra zábavné. Právě píšu jednu dlouhou RPG práci a doufám, že až to dokončím tak se vám bude líbit :)

Kresby | Jak se může měnit kresba? :)

3. ledna 2010 v 19:27 | Keililly |  Tablet, tužka, papír

Tohle je jeden z mých výtvorů, dělala jsem ho asi dva dny, je to dlouhá doba, ale jak sami vidíte, obrázek prošel monoha změnami.
Na začátku jsem si udělala celý obrázek černobíle, abych ho později mohla podle potřeb měnit. Pak jsem ho dobarvila, ale nějak se mi to celé nezdálo, takže nastalo překleslení, jiná technika vlasů a změna rtů, změna barvy apod.

Líbí se mi obě barevné verze, nevím která víc, každopádně je to jedno z mých nejlepších děl :)


Na téma | Bezpečný internet

3. ledna 2010 v 19:20 | Keililly

Právě čtu jednu knížku, jmenuje se "Kříže u cesty" a je od mého nejoblíbenějšího autora Jefferyho Deavera. Pojednává hodně o bezpečnosti dnešního internetu a tak mě napadlo tohle téma.

deviantart.com
Myslíte si, že jste v blogovém světě v bezpečí? Uvědomte si, kolik informací o sobě uveřejňujete a kolik jich zůstane uložených i když je smažete.Co se tohohle týče, mám celkem dost pochybností, ale kvůli čemu vlastně zakládáme blogy, profily na facebooku, twitteru, nebo myspace? Abychom o sobě dali vědět, aby nás lidi znali :)

A jaký je váš názor?

Kresby | Postavy z mých slov

2. ledna 2010 v 0:11 | Keililly |  Tablet, tužka, papír
Tak jsem tu zase rychle než půjdu do koupelny :) Příšerně jsem se nudila a tak jsem si jen tak začala malovat postavy z příběhů, které píšu, nebo jsem psala. Většinu jich tu najdete tak to sem vložím, napíšu které postavy tam jsou a vy můžete hádat, která je která.Nejvíc se mi asi povedla ta s tou pistolí ♥


Kate Sanchezová - Gyro.dogoo.us
April Sparks - Ruka od krve
Jennifer Gerardová - Stupid G!RL, Bloody face
Ashley Loxx - Svět úspěšných

:) Tak co, uhádnete?

Design 01 - Butterfly

1. ledna 2010 v 18:56 | Keililly
A je to tu, první design :) Líbí se vám? Vím, že má menší mouchy co se týče náhledů desů, ale až budu doplňovat downloady tak je všechny zmenším :)


1.1. - Je možné změnit kdo jste?

1. ledna 2010 v 12:07 | Keia
!Hola!
Vy, co nemáte rádi, když píšu bloumavé články, tak radši ani ve čtení nepokračujte.
Včera jsem totiž docela dlouho přemýšlela o tom, co všechno se za rok 2009 změnilo a že do roku 2010 nastupuju celkem jiná, než jsem byla v 09. A není to nijak krásný pocit :) .

A co vy? Víte, jak se říká, že jak na nový rok, tak po celý rok :) , tak doufám, že dnešek nebude k zahození. Jdu se vrhnout na nový design, stejně tu není žádná chatovací obět :D

XOXO Keia