"Infinite in mystery, is the Gift of the Goddess. We seek it thus, and take to the sky.
Ripples form on the water´s surface, the wondering soul knows no rest."
Final Fantasy 7: Crisis Core, Loveless - act 1


11.1. Pondělí

11. ledna 2010 v 17:49 | Keililly |  Deník
Dneska jsme dostali ale nehorázně vynadáno od Vstupu. Jací jsme nevychovaní haranti, co neumí nic jiného, než ječet a že podle toho jsou hrozné i naše známky. Hrozné? Dostala jsem dvojku! Tak ať pomlčí. Jenže My zkrátka nedokážeme zavřít pusu. Pořád máme něco důležitého, co bychom mohli říct někomu jinému. Ve skutečnosti to sice není nic důležité, ale tu nudnou hodinu si musíme nějak zpříjemnit, ne? Největší kravál stejně děláme o biologii, takže si nemusí stěžovat. Dneska se říkali referáty, ale jako obvykle nikdo neposlouchal. Vtipálek s Drzounem si pilovali nehty nějakýma skládacíma nůžtičkama, Já a Hezká jsme se smáli, až nám praskala bránice, což je normální, vzhledem k tomu jak jsme šáhlé a jediný kdo tak vnímal byla Haf se Zrzavou. Nakonec to skončilo tak, že Stavitel měl referát na slepice a jak je u něj zvykem, říkal ho asi půl hodiny. Vážně vrchol nudy. Takže mi jednoduše hráblo a začala jsem hlavou mlátit do pet lahve před sebou. Koruní Májová, bez lásky přece uschnu. No hrůza.
Ale třídou se zas šíří drby o Nesnesitelné. Něco o pettingu a jejím devatenáctiletym Lamičovi. Věděla jsem o Nesnesitelné, že je to kurva, ale že by to bylo až tak špatné?
Krutá mě o angličtině posadila do první lavice a řekla mi, že mám opravovat ty, co jsou skoušení. Tragedy, sama některé věci neuměla. Každopádně mě donutila, abych se zúčastnila soutěže: Konverzace v angličtině. Já tam stejně přijdu, vytáhnu si otázku a zase odejdu, protože ze mě nic nevypadne. Španělština taky OK, opět mě čekala hodina, kreslení, psaní Gyrosku, nebo zírání do prázdna, protože mě nikdo nevyvolal a nic zajímavého jsme se neučili. Alespoň, že té Nerozhodné jde španělština také i když se jí nikdy neučila, takže to zas není taková otrava.
Poprvé po čtrnácti dnech jsme měli češtinu a samozdřejmě na nás Š!B! hned vybalila, že si napíšemě pololetečku. A už ve čtvrtek! Zabila bych jí, kdybych měla čím. Zas tak mizerně nestřílím, no občas je to vážně bída. Ale zblízka .... :D
A děják nejlepší. Pes zase zkoušel, takže si Hezká se Zvědavou vyměnila místo a zatím co se učila, Já a Zvědavá jsme dělali pěkné krávovinky. Nakonec hodiny se ale Pes opět předvedl. Haf si stoupla na parapte, aby zavřela okno.
"Takže, zbývá nám ještě pět minut a na závěr hodiny... Prosím, ještě mi neskákejte z okna :)"
Chalani mě čím dál víc štvou. Jediný Houslista je snad normální, dokonce mi vrátil tu dvacku co dlužil. Tak ještě Drzoun. Ale dneska, jsem asi třikrát skončila ve sněhu. A dvakrát až po pás. Nakonec jsem musela skoro dvě hodiny chodit promočená po Arkádách, aby si Nerozhodná mohla koupit jeansy. Trauma na celý život :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 E l e r e n s ~ E l e r e n s ~ | Web | 12. ledna 2010 v 19:30 | Reagovat

Věděla jsem o Nesnesitelné, že je to kurva, ale že by to bylo až tak špatné?... Dodáváš mi síly :-) :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama