"Infinite in mystery, is the Gift of the Goddess. We seek it thus, and take to the sky.
Ripples form on the water´s surface, the wondering soul knows no rest."
Final Fantasy 7: Crisis Core, Loveless - act 1


Deník Blond Střelkyně | 5. Ledna Úterý

5. ledna 2010 v 18:26 | Keililly |  Deník
Ahoj, vím, že si budete myslet, že jsem zase začala psát něco, co za několik týdnů psát přestanu, ale jenom mi docházela fantazie a tak jsem otevřela nový článek a něco z patra nalouskala. Překvapivě mi to šlo do ruky, bavilo mě to a získala jsem další inspiraci :D :) Snad se bude líbit. PS: Je až neuvěřitelně lehké psát o něčem, co sami zažíváte :)Moje motto? Sestřel tajemství a pak nepozorovaně odejdi.

5.1. Úterý


Vypadá to, že nový rok bude stejně příšerný, jako všechny roky před ním, ne-li příšernější. Nesnesitelná musí stále do někoho rýpat. Možná jí to dělá nějaké sadistické potěšení, ale řekla bych to asi takhle: Podle jejího chování, jsme všichni jenom otravní beďaři, které si musí za každou cenu vymáčknout. Třeba dneska se objevil přímo ukázkový případ. Zvědavá byla o Vánocích v Itálii za svými bratranci a jeden z nich už studuje práva, ale je mu teprve čtrnáct. Prostě Italové. Na Facebooku prohlásila, že nejspíš taky jednou půjde na práva, protože se u toho hodně vydělává. A za tenhle názor, byla dnes nesnesitelnou odsouzena. Prý, že je pitomá a nemá vůbec páru o životě. A na odpověď zvědavé, že jí to k žádnému povolání netáhne, se dočkala jenom dalšího rýpání.
"Bože, jak někdo může dělat povolání, které ho nebaví?"

Začíná mi pěkně brnkat na nervy. Nejhorší je, že zvědavá, je její kamarádka. Když jsem se nesnesitelnou kamarádila, taky do mě takhle narážela, možná proto naše kamarádství nakonec skončilo, na neutrálním bodě. Ale slyšela jsem, že nesnesitelní jsou zadlužení a tak musí odjet za bohatými příbuznými do Californie a tam žít. Bůhví, co je na tom pravdy, ale vzhledem k tomu, že to mám od malé, která se s nesnesitelnou dost kamarádí, bych tomu i věřila. A prý ani nepojede na lyžák, protože jí to rodiče nezaplatili. Hlavně že nám to Učitel ještě připomínal, že?

A to mě přivádí na další věc. Malá říkala, že už chytrou vážně nechápe. V jednu chvíli tvrdí, jak hezkou nasnáší a že se s ní baví jenom o angličtině, když nikoho jiného na tuhle činnost nemá, ale mezi Bláznama se s ní baví, jako by byly nejlepší kamarádky. A to teda ne! Hezká je moje nejlepší kamarádka. Dělám si legraci, ale chytrá by se už měla rozhodnout.

Zítra musím hezké přinést dárky, co mi pro ni někteří dali, když tu nebyla o besídce. Kluci, respektive Boháč a Zlatovláska se jí pěkně pomstili za minulý rok, kdy si z nich udělala legraci a dala jim k vánocům Kinder Bueno a Twixky. Letos se pod stromečkem našli také, ale tentokrát pro ni. Těším se na její výraz.

Provokatér se zdá po vánocích v mnohem horší náladě, než kdy jindy. Dneska vyjel vážně hnusně dokonce i na mě a to už jsem si myslela, že jeho "jak na nový rok, tak po celý rok" bude platit. Houby s octem! Nejhorší je, že to od něj chytá i boháč a to je průšvih. O můj bože, je to nakažlivé! Jestli to od něj chytí i režisér, drzoun, vtipálek nebo houslista, tak jsme fakt v háji. Jediný "normální" by nám ve třídě totiž zbyl vědec a ten by nám akorát tak kreslil na tabuli integrály a pro nechápavé jako já případně i krávy.

O výtvarné výchově jsme si pouštěli videa, která jsme dělali minule a dopadlo to dost otřesně. Jediné sledovatelné video bylo samozřejmě režisérovo. A divíte se? Vždyť provozuje "Velké mág-or-y", takže je na tom asi jako já, když provozuju "Kei-b-lilly Designs" (ježíš, doufám, že mě nikdy nečeká antiblog s takovýmhle názvem). Koněmiss svůj projekt samozřejmě neměli, ale jsem za to snad i ráda. Po tom, co jste od nich slyšeli tolik věcí o koních a psech, už máte po krk jich a jejich křížovek s koňmi, které luští o fyzice, po krk jejich figurek koní a jejich otřesného oblečení. Poslední věta zní dost snobsky, ale vážně: Chápete, jak na sebe někdo může vzít zářivě růžovo zelené triko s Didl ? Jednou to na sobě měla haf.
Nedělám si legraci. Dokonce, když jsme vytvářeli vlastní stolní hru, dělali koně. Netvrdím, že naše "FlaSHka plná nervů" byla nějak super.
A jaká je pointa? Když se Rus dneska ptal na název jejich filmu, bylo to nějaké "Reiška má problém.".
Promiňte, že si nemůžu vzpomenout, ale já to prostě nazvala rajče. A něco mi říká, že Reiška, je kůň. Prosím ne, prosím ne!

A nějaká vtipná hláška dne? Po té, co na nás Vstup použila svoje krácení zlomků, které nám šíleně leze na nervy, protože nám připadá zbytečné, aneb:
/\
\/

Vtipálek vítězoslavně prohlásil: Ta p..a už je zase tu! Ona nás snad pronásleduje!

Vaše Blond Střelkyně

Rozdělení skupin:
Koněmiss
- Haf
- Zrzavá
- Vysoká
- Atletka
Výtvarný kroužek
- Atletka
- Kráva Milka
- Sim Karta
- Kofola
- Panovnice
Chytrolíni
- Vědec
- Vtipálek
- Vítěz
- Krteček
- Vyliž
Zbytkárna
- Nesnesitelná
- Bořek Stavitel
- Martini
- Zabiják
Blázni
- Střelkyně
- Hezká
- Zvědavá
- Chytrá
- Malá
- Drzoun
- Vtipálek
- Boháč
- Provokatér
- Houslista
- Režisér
- Nerozhodná
- Nagelovaný
- Stylová
- Zlatovláska
Profesoři
- Rus
- Zebra
- Učitel
- Vykopnutá
- Vypatlaná
- Pes
- Vstup
- Chlup
- Ostružinová
- Kabátová
- Krutá
- Ovečka
- Síla F
- Š!B!

Všechny osoby jsou reálné, ale jejich názvy jsou pozměněny podle jejich vzhledu, činností, nebo reálných jmen.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Muffinka SB Muffinka SB | Web | 5. ledna 2010 v 19:53 | Reagovat

ouuu tohle je super!
jesi to budes psat kazdej den tak se ti zvysi navstevnost minimalne o cloveka /me aneb zvedavou/ :D

2 lillian* lillian* | Web | 6. ledna 2010 v 15:15 | Reagovat

Ahoj ja hladám spolumajitela
Možno sa ti to bude zdať otravné
že sa ťa ro pýtam ale nechcela by si byť spolumajitel/ka?
Dakujem keby že ano ;-)

3 E l e r e n s ~ E l e r e n s ~ | Web | 6. ledna 2010 v 15:54 | Reagovat

To je úžasný článek, když jsem viděla, jak je dlouhý, řekla jsem si: ,,Ajej, to bude nuda!" (:D) a pak jsem nevěřila, že končí :-D vážně skvělé! :-)
P.S. Děkuji za komentář a pochvalu, také máš úžasný blog! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama