"Infinite in mystery, is the Gift of the Goddess. We seek it thus, and take to the sky.
Ripples form on the water´s surface, the wondering soul knows no rest."
Final Fantasy 7: Crisis Core, Loveless - act 1


Pondělí 8.3. | Hučkař fiksluje a No todo lo que es oro brilla :)

8. března 2010 v 18:48 | Keililly |  Deník

Pondělí 8.3.

Qué hora son mi corazón?
Ta věta je sice úplně blbě, možná by se to Manuíčkovi Chaoíčkovi nerýmovalo, co já vím, ale určitě vím, že nevím kolik je :D
Alenka byla celkem dobrá. Ale, nebýt královen, bylo by to nudné. Bohužel. Věta "Hučkař fiksluje, setnout hlavu!" Ale dostala celý sál :D Takže, kolik je hodin srdíčko?
No todo lo que es oro brilla.
Další věta, hned po why do we say things we cant take back, why do we miss what we never had ( :D ), která mě as hodně dlouho zůstane v mysli. Není všechno zlato, co se třpytí.
Dneska byl prostě den smíchu. Naše hodina špániny s Nerozhodnou vážně nejlepší. Vzpoměli jsme si na jednu z nejlepších vět adapťáku (Vážení, Haštal /kluk z áčka/ ztratil mobil, tak kdyby ho někdo našel. Jakej kaštan?), zatlemili jsme se, při písničce Me gustas tu a nakonec probrali "Koberecc Hoven" :D
V Ikee byl totiž doprodej koberců s názvem Hoven. Bohužel, Ikea si dělá reklamy automaticky, takže po celé Ikee ste mohli vidět nápisy: "Doprodej Hoven" :D Možná proto sme se při vysvětlování slovíčka "la castaňa" opět ozvali.

Kabát: "Takže, nejsou to kastaněty, takové malé, hnědé kuličky?"
: "Hovna?"

Opět jsme lehli smíchy. Odpoledne jsem prožila s Barixem a Zvědavou. Jak jinak, než na podložce a smíchy se válejíc po zemi (Barix doslova, poté co jsemmho schodila :D). Ale co víc bych vám měla říct? Stačila by vám písnička, naprosto vyjadřujíc co si myslím? :)A opět se ptám: Que hora son mi corazón :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MuFF!nQ@ MuFF!nQ@ | 9. března 2010 v 20:40 | Reagovat

jj proste supa den ale zapomela si dodat jeste vecerni konverzaci s Adam Pecha  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama