"Infinite in mystery, is the Gift of the Goddess. We seek it thus, and take to the sky.
Ripples form on the water´s surface, the wondering soul knows no rest."
Final Fantasy 7: Crisis Core, Loveless - act 1


Pondělí 11.10. - Zima zalézá až do střev

11. října 2010 v 19:15 | Velká šéfka Keililly |  Deník

Pondělí 11.10.

fdfsdfd
Znáte to. Stačí vám jen jediný pohled z okna a říkáte si: "Och bože, jen to ne." A pak ještě jeden pohled. Tentokrát na teploměr. A pak už vidíte jenom bílé světlo a několik úderů srdce poté, jenom tmu. Tak nějak to probíhá každé ráno poslední měsíc. Po probuzení z náhlého omdlení na sebe navléknete 150 vrstev a s protestováním, že ven nevylezete, vám stejně nakonec nic jiného nezbyde. Chvilku lomcujete se zámkem u dveří a ty když se pak otevřou, zavalí vás lavina mrazivého vzduchu. Přes tu mlhu kolem si sotva všimnete, že na hodinkách je místo 7:10 napsáno 7:25 a tak si to vesele-nevesele štrádujete k tramvaji. Nějakou tu chvilku čekáte drkotajíc zuby než tramvía přijede a když konečně uslyšíte slastné otevírání dveří div že nezačnete skákat radostí. Během toho si nandáte do uší sluchátka a pustíte si alespoň něco, co by vám mohlo pomoct udržet "rychlé" tempo. Vstoupíte do tramvaje a..... a začnete hluboce litovat. Za a) těch 150 vstev, za b) toho, že jste se rozhodli pro vstup do tramvaje. Místo mrazu vás totiž obklopí nesnesitelné vedro, jako by vás teleportovali z Antarktidy na Sibiř. Celí zpocení přetrpíte ta hrozná muka, a když monotóní hlas z reproduktoru oznámí, že jste KONEČNĚ dojeli na Hlavní nádraží, vyletíte z tramvaje jako by vám hořelo pozadí. Jenže, fáze zima-teplo se zopakuje znovu. Tentokrát je před vámi smradlavé a zadýchané metro C a 7 jeho stanic. Hezké, že? Aby toho nebylo málo, po rychlém pohledu na mobil vás poleje dvojnásobné horko, než jste cítili doteď. S hrůzou zjišťujete, že je 7:43 a před vámi je ještě stále nejméně 5 minut pěšky. Říkáte si, co je tom za tragédii do osmi času dost. TO SE VÁM TO KECÁ KDYŽ NEZAČÍNÁTE V 7:45! Ale abychom neodbíhali od tématu. Opravdu už ze sebe pot můžete ždímat, ale přesto se potřebujete do školy dostat včas, takže vaše jediná možnost je běžet. Do šaten se dostanete v 7:47, ale stále to berete s rezervou - ta koule Naděžda než se zase dovalí do třídy - během běhu po škole si ještě stihnete plácnout se svým idolem a pak s vítězoslavným pokřikem " Jooooooooo, doprdele stihl/a jsem to!" vletíte do třídy zhruba 2 minuty před příchodem již zmíněné koule.

Vy co bydlíte v Praze a nevozíte si ráno zadek v autě, jste to jistě alespoň jednou zažili, nebo v lepším případě teprve zažijete.... A vy ostatní....snad si to dokážete představit :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kterou postavu z ENHR máš nejradši?

Sarah Ayelai 33.3% (17)
Kayl Naresant 7.8% (4)
Elen Hallo 7.8% (4)
Ciara Fei´To 11.8% (6)
Aleshia Tae´To 11.8% (6)
Gipsene Maroqueen 7.8% (4)
Joran Maroqueen 9.8% (5)
Salars 9.8% (5)

Komentáře

1 Temprence Temprence | E-mail | Web | 14. října 2010 v 14:20 | Reagovat

Nezažila a ani nezažiju :) V Ptaze nebydlím a ani bych bydlet nechtěla. Nemám ráda velký města a Pražáky :D
A co se týče ranního stávání? Brrr. Hlavně několik posledních dní:D V úterý jsem vstávala s opicí, ve středu pro prodloužené a dneska po x hodinách učení. Nic k zavídění :D Za to moje cesta do školy už k závidění je :D Krásných deset minut pěšky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama