"Infinite in mystery, is the Gift of the Goddess. We seek it thus, and take to the sky.
Ripples form on the water´s surface, the wondering soul knows no rest."
Final Fantasy 7: Crisis Core, Loveless - act 1


Červenec 2011

190. 11 ANT

9. července 2011 v 21:32 | Keia |  Deník

INFORMACE
Stala se... chyba. V kalendáři (viz skok z 160. na 190.) + jsem tak trochu v půlkách hlubokých *pláč* Ztratila jsem fleshku. Tzn., ztratila sem ENHR, veškerý podklady ke komixu a všechny moje dosavadní kresby. Sranda ne? Doufám, že ji brzo najdu.

(Další dokumentace z místa kde kozy dávají dobrou noc. Takhle jsme spali, naštěstí nám nepršelo, i když říkali, že bychom mokro neměli (kecy). Nešlo nám to roztahnout, takže jsme se v noci trochu dusili kouřem z táboráku (a ráno smrkali černotu, protože "inteligenti" rozfoukali popel všude kolem))

UDÁLOSTI A KOMENTÁŘE
Zítra se jede na Talent. Ráno mě to asi zabije, protože vzhledem k mýmu vstávání v jednu odpoledne, je pro mě pět hodin ráno trochu mordující. Poznámka pro mě, nabít ipod.

(Duha nad panelákama, tady v Praze klasika (ironie, duhu tu člověk vidí jednou za vzdálenost k Alfě a zpět). Měla jsem i lepší fotku, ale v "Kozí zemi" se mi ji podařilo smazat (klasika...))

FILMOTÉKA
Viděli jste film Equilibrium nebo Temný rytíř? Pokud ne, napravte to a to alespoň kvůli skvělému Heathovi Ledgerovi a jeho skvělému Jokerovi. Ale o tom jsem mluvit nechtěla, spíš jsem se chtěla zmínit o svojí nově zrozené posedlosti "tímhle týpkem". Přísahám, že už se nesmím dívat na filmy, jsem pak závislá jak na heroinu.

(Soundtrack z nových Transformers. Film tak průměr, ale tahle písnička je aktuálně jedna z mých nejoblíbenějších, co se OST alb týče.)

A na závěr, co budete dělat příští týden a jak ste si užili tenhle?
X.O.X.O

167.11 ANT

5. července 2011 v 22:32 | Keia |  Deník
(Shit, nejde mi vložit odkaz na ten obrázek.....)

(Pikčr z jedný ségřiný soutěže... Proč se mi na fotkách vždycky líbí nejvíc prkotiny?)

Zdravím pozemšťané. Dnešek byl jeden z nej nej NEJ únavnějších dní. Po pár měsících jsem zase seděla na kole, takže můj zadek už snese jen měkkou postýlku (židle je tabu...). Od rána jsem něco čmárala (nic kloudného mi z toho nevyšlo), ale pokaždý se mi to tak nějak...nelíbilo?

(Totálně boží SW strip... Ten světelnej meč místo žárovky, jáj.)

(Absolutně nejvíc krutopřísná fotka... "Trojice hrdinů se vydává na nečekaná dobrodružství do kraje, kde kozy dávají dobrou noc. Zbraně nemají, jediné, co jim ponůže přežít jsou karimatky, spacáky a trocha pylin v té kouli na krku." (Officiální propagační materiál) BTW, je to na pražský Budějovický, před metrem, vzniklo to,
když jsme jeli na školní výlet (dojit kozy *epic fail*))

Dneska jsem otráveně zjistila, že ten Talent je v Brně (!), ráno (!!) a musim vstávat v 5 (!!!!!!!!!!!!!!). Že já šílená souhlasila s tím, že tam pojedu podporovat sestru (která stejně nebude prokazovat známky vděku) místo raního spinkání. Uznávám, bude to zase zážitek navíc (jako když jsem byla na přímym přenosu SuperStar (stálo to za *bobek*))

(Chudák mobil, je to odkaz na film, který se ke mě nedávno dostal. http://www.csfd.cz/film/265070-vanishing-on-7th-street/ Hraje tam Hayden (♥...Ne Panettire, či jak se to píše), takže je mi putna nízký hodnocení, to že ve filmu umřel *hysterický pláč* i ten nejblbější konec v historii kinematografie (původně na fotce byla tráva ;) )

Zítra se jedu mučit (opalovat) na chatu. Což znamená, že si s sebou vezmu i note a budu psát. I když, nevím jak to udělám, vzhledem k tomu, že na mém sluncem vyhřátém místečku nemám zásuvku (pro blbce -> místečko mám na druhé straně zahrady, metry a metry od domu ;) a moje rozbitá (mnou rozbitá?!) baterka nevydrží víc jak 5 minut (nekecám, stopovala sem to) Při nejhorším budu sedět vevnitř *pláč* (pro blbce -> zdi jsou obložený dřevem, tudíž je tam tma a z ní člověk chytá neskutečný bolení hlavy)
A co vy? Jak si užíváte prvních (raz, dva, tři....) 5 dní práznin?

(EDIT 5.7.2011 22:40 -> LOL, taky vám ten nadpis připadá, jako by bylo tohle blog ajťáka?)

Kaaaaayyyyyl!

3. července 2011 v 21:32 | Keia |  Tablet, tužka, papír
Shut up and listen ^^ A dost, napsala jsem sáhodlouhej komentář na deváči a došly mi slova. Prostě se podívejte, nebo se nedívejte O.o

"Nemůžeš mě zabít...umím se léčit."

3. července 2011 v 16:11 | Keia |  Tablet, tužka, papír
Hola! Je neděle (néasi), na Evropě hrajou speciál o RFP (serou, serou mě) a mě příšerně bolí krk a hlava (prášky, co se po nich motá hlava...) V pátek, než jsem v sobotu ráno odjela, jsem kreslila a vyplodila toto ->
Ujde to ne? Ano, všimla jsem si, že mám trochu VÍC zkreslenou představu o tom, kde má člověk lokty (Jo, pomalu u kolen! ;), ale i tak to vypadá slušně. Zbožňuju ty její vlasy, jedovatě zelený oči (♥) a ty rty...

PS. V sobotu jedu na Česko Slovensko Má Talent, ségra tam bude tancovat.
PSS. Už mám asi měsíc novej datáč sims 3 a ještě jsem to nezapla...
PSSS. Budu kreslit KAYLA! Je to sexoň ♥.♥
PSSS. Nový Transformers jsou fajn, jenom na konec už zjevně nevěděli co dát. ALE Soundtrack to vylepšil ♥


163.11 ANT

1. července 2011 v 16:55 | Keia |  Deník
Zdravim všechny. Ano, poslední dobou jsem tu nebyla a ani nic nevytvořila (!!!) Bylo to především kvůli posledním dvoum týdnům, které byly celkem hektické. Ani ne kvůli učení, na to jsem se vykašlala, ale spíš kvůli výletům (voda, dojení koz (nejlepší zážitek!) O těhle prázdninách jsem si myslela, že budou super, ale spíš to vypadá, že je celý strávim na rehabilitaci (mám bloklou krční páteř...)
Každopádně budu hodně psát (ENHR jede!), kreslit (Komix jede!) a lítat po Praze kde se dá. (Šíleně bych chtěla na RFP, ale nějak nejsou many na lístek... Neuvidim MCR *pláč*)
Jo a nadpis... Nějak jsem se rozhodla používat ENHR kalendář (není to nijak složitá věc). Kdo přijde na to, co čísla a písmenka znamenaj, něco spešl mu nakreslim (a že mi to teď hodně šrotuje). Nápověda, ant je zkratka 32 slov v angličtině (v češtině by to bylo PNT)
(Tapeta ENHR, kdo chcete, použijte to)