"Infinite in mystery, is the Gift of the Goddess. We seek it thus, and take to the sky.
Ripples form on the water´s surface, the wondering soul knows no rest."
Final Fantasy 7: Crisis Core, Loveless - act 1


Deník

173.11 ANT, úterní inspirace y porque no tenemos tiempo

20. září 2011 v 18:28 | Keia
Během posledních pár dní zaznamenávám radikální změny s mým metabolismem...... (C.Č)

260.11 ANT, středeční inspirace a R.I.P

7. září 2011 v 19:04 | Keia
Stejně jako většina lidí v mém věku, jsem se letos i já musela 1. září dostavit před školu. U mě je to sice trochu nevkusná, fialová, ale i přesto celkem ucházející budova nedaleko pražské stanice metra Budějovická. Nečekala jsem od toho žádnou slávu, do školy se mi samozřejmě nechtělo a navíc jsem měla nepříjemnou předtuchu, že tenhle ročník bude nanic. Přesto mě letošní školní rok stále víc a víc překvapuje.
Například dnešní chemie. Vyměnili nám učitele, takže teď máme teplého, lehce
zvláštního profesora, z kterého jsme měli všichni strach. O hodině bylo hrobové ticho (!!!),
nikdo se neodvážil na kohokoliv promluvit. Nakonec se ukázalo, že má chemikář svůj vlastní originální způsob mluvení, takže tady je jeho (mnou přeupravených a přepsaných) 20. poučení pro brambůrky (tak nám říká :D ):

1. Ranní ptáče dál doskáče, ale dřív chcípne.
2. Nestavte se k tomu tak, aby se ucho utrhlo.
3. Búth (profesor) z popelnice nevylezl.
4. Studenti chtějí sadisticky založené profesory.
5. Pokud toto není zavedeno, studenti lezou po oknech a střílí z aurory.
6. Zkoušeníčko není potěšeníčko.
7. Já mám v notesu, jedný ženský adresu.
8. Zatřep hlavou, aneb před upotřebením protřepat. Třeba se ti rozsvítí.
9. P. Búth nebije studenty. (Viz poučení č. 4)
10. Dává dvojky s boulí, nikoliv s punťou (puntík všude jinde), WTF.
11. Plusko tu bouli vyruší.
12. Dává 5+ a také 5 -> pro chemické ignoranty
13. Nechoďte do školy, jako do baletu.
14. Nenalijte si čisté vody hned na začátku.
15. P. Búth tu není, aby se vám líbil, prdelky, srandičky, žádný naše krutý hadry.
16. Pokud přijdete do hodiny, neví, zda přišla studentka, či netopýr.
17. Máte-li močový měchýř jako medicimbal, uděláte na Bútha králíčka.
18. Půlhodiny skáče a dupe po písemkách a hystericky ječí.
19. Kouká-li do blba, srovnává si to v hlavě.
20. Nedělá ulejvárny (výlety) pro 30 řvoucích paviánů.
(Všechno to jsou citace...)
Dneska nás taky opustily tři významné osobnosti našeho hokeje, Rachůnek, Marek a Vašíček. Rest in peace guys. Rachna kachna už nikdy nepoletí. :(

A nakonec, středeční inspirace:

190. 11 ANT

9. července 2011 v 21:32 | Keia

INFORMACE
Stala se... chyba. V kalendáři (viz skok z 160. na 190.) + jsem tak trochu v půlkách hlubokých *pláč* Ztratila jsem fleshku. Tzn., ztratila sem ENHR, veškerý podklady ke komixu a všechny moje dosavadní kresby. Sranda ne? Doufám, že ji brzo najdu.

(Další dokumentace z místa kde kozy dávají dobrou noc. Takhle jsme spali, naštěstí nám nepršelo, i když říkali, že bychom mokro neměli (kecy). Nešlo nám to roztahnout, takže jsme se v noci trochu dusili kouřem z táboráku (a ráno smrkali černotu, protože "inteligenti" rozfoukali popel všude kolem))

UDÁLOSTI A KOMENTÁŘE
Zítra se jede na Talent. Ráno mě to asi zabije, protože vzhledem k mýmu vstávání v jednu odpoledne, je pro mě pět hodin ráno trochu mordující. Poznámka pro mě, nabít ipod.

(Duha nad panelákama, tady v Praze klasika (ironie, duhu tu člověk vidí jednou za vzdálenost k Alfě a zpět). Měla jsem i lepší fotku, ale v "Kozí zemi" se mi ji podařilo smazat (klasika...))

FILMOTÉKA
Viděli jste film Equilibrium nebo Temný rytíř? Pokud ne, napravte to a to alespoň kvůli skvělému Heathovi Ledgerovi a jeho skvělému Jokerovi. Ale o tom jsem mluvit nechtěla, spíš jsem se chtěla zmínit o svojí nově zrozené posedlosti "tímhle týpkem". Přísahám, že už se nesmím dívat na filmy, jsem pak závislá jak na heroinu.

(Soundtrack z nových Transformers. Film tak průměr, ale tahle písnička je aktuálně jedna z mých nejoblíbenějších, co se OST alb týče.)

A na závěr, co budete dělat příští týden a jak ste si užili tenhle?
X.O.X.O

167.11 ANT

5. července 2011 v 22:32 | Keia
(Shit, nejde mi vložit odkaz na ten obrázek.....)

(Pikčr z jedný ségřiný soutěže... Proč se mi na fotkách vždycky líbí nejvíc prkotiny?)

Zdravím pozemšťané. Dnešek byl jeden z nej nej NEJ únavnějších dní. Po pár měsících jsem zase seděla na kole, takže můj zadek už snese jen měkkou postýlku (židle je tabu...). Od rána jsem něco čmárala (nic kloudného mi z toho nevyšlo), ale pokaždý se mi to tak nějak...nelíbilo?

(Totálně boží SW strip... Ten světelnej meč místo žárovky, jáj.)

(Absolutně nejvíc krutopřísná fotka... "Trojice hrdinů se vydává na nečekaná dobrodružství do kraje, kde kozy dávají dobrou noc. Zbraně nemají, jediné, co jim ponůže přežít jsou karimatky, spacáky a trocha pylin v té kouli na krku." (Officiální propagační materiál) BTW, je to na pražský Budějovický, před metrem, vzniklo to,
když jsme jeli na školní výlet (dojit kozy *epic fail*))

Dneska jsem otráveně zjistila, že ten Talent je v Brně (!), ráno (!!) a musim vstávat v 5 (!!!!!!!!!!!!!!). Že já šílená souhlasila s tím, že tam pojedu podporovat sestru (která stejně nebude prokazovat známky vděku) místo raního spinkání. Uznávám, bude to zase zážitek navíc (jako když jsem byla na přímym přenosu SuperStar (stálo to za *bobek*))

(Chudák mobil, je to odkaz na film, který se ke mě nedávno dostal. http://www.csfd.cz/film/265070-vanishing-on-7th-street/ Hraje tam Hayden (♥...Ne Panettire, či jak se to píše), takže je mi putna nízký hodnocení, to že ve filmu umřel *hysterický pláč* i ten nejblbější konec v historii kinematografie (původně na fotce byla tráva ;) )

Zítra se jedu mučit (opalovat) na chatu. Což znamená, že si s sebou vezmu i note a budu psát. I když, nevím jak to udělám, vzhledem k tomu, že na mém sluncem vyhřátém místečku nemám zásuvku (pro blbce -> místečko mám na druhé straně zahrady, metry a metry od domu ;) a moje rozbitá (mnou rozbitá?!) baterka nevydrží víc jak 5 minut (nekecám, stopovala sem to) Při nejhorším budu sedět vevnitř *pláč* (pro blbce -> zdi jsou obložený dřevem, tudíž je tam tma a z ní člověk chytá neskutečný bolení hlavy)
A co vy? Jak si užíváte prvních (raz, dva, tři....) 5 dní práznin?

(EDIT 5.7.2011 22:40 -> LOL, taky vám ten nadpis připadá, jako by bylo tohle blog ajťáka?)

163.11 ANT

1. července 2011 v 16:55 | Keia
Zdravim všechny. Ano, poslední dobou jsem tu nebyla a ani nic nevytvořila (!!!) Bylo to především kvůli posledním dvoum týdnům, které byly celkem hektické. Ani ne kvůli učení, na to jsem se vykašlala, ale spíš kvůli výletům (voda, dojení koz (nejlepší zážitek!) O těhle prázdninách jsem si myslela, že budou super, ale spíš to vypadá, že je celý strávim na rehabilitaci (mám bloklou krční páteř...)
Každopádně budu hodně psát (ENHR jede!), kreslit (Komix jede!) a lítat po Praze kde se dá. (Šíleně bych chtěla na RFP, ale nějak nejsou many na lístek... Neuvidim MCR *pláč*)
Jo a nadpis... Nějak jsem se rozhodla používat ENHR kalendář (není to nijak složitá věc). Kdo přijde na to, co čísla a písmenka znamenaj, něco spešl mu nakreslim (a že mi to teď hodně šrotuje). Nápověda, ant je zkratka 32 slov v angličtině (v češtině by to bylo PNT)
(Tapeta ENHR, kdo chcete, použijte to)

19.6.

19. června 2011 v 21:13 | Keia
Tak dneska jsem byla u kámošky (respektive i včera, spala sem tam). Koukali sme se na SAW a Kruh (řeknu vám...LOL proč jsou lidi tak pokakaný strachy když se na to dívaj? Vždyť to ani nejsou horrory. Místo abych se bála, tak sem se smála. (Nejlepší scéna když v kruhu ta televize schodí jednu ženskou do studny :DDD )

(Krásná písnička ♥)

Chtěla sem přidat další stránku komixu, ale bohužel sem to nestihla (návštěva kámošky + bordel doma, co se sám neuklidí = žádnej čas )
Asi až do příští neděle nepřibude, protože jedu v úterý na vodu (YEAH!) Čeká mě to poprví, tak doufám, že se neutopim, nebo tak něco ^^ Kdybych se už neukázala, tak se tu zatím mějte sladce.

(Z Trona, jednoho z nejlepších filmů co sem kdy viděla...+ To má ten nejsuprovější soundtrack (Ano, jsem totálně ujetá na soundtracky) Prý si to koupíme na naší 3D telinu, hehe)

Enjoy the week guys :)

11.6. (Hlodání ustává)

11. června 2011 v 21:51 | Keia
Něco mě hlodá v zádech... Asi to bude tou nahřívácí náplastí (auč). Začíná mě to doma tak nudit (ven nemůžu, a) tam prší b) mám být doma -.-), že už jen kreslím (ale nic kloudnýho z toho není). Zítra si jdu asi koupit SIMS3 Hrátky osudu a konečně dorazim toho bosse ve FF XIII (Bude 2ka, jéééé, http://www.youtube.com/watch?v=-JKl0vNVaWw&feature=relmfu )
Jo a nakonec, obrázek, co mě hžeje u srdíčka a mám ho na tapetě... Prostě, všichni bychom ho chtěli mít doma (vyjma heterosexuálních kluků, že).

http://fc02.deviantart.net/fs71/f/2011/161/9/1/we_love_kayl_by_keililly-d3ijhub.jpg
(F**k him, yeah!)

6.6.

6. června 2011 v 19:18 | Keia
Celkem pěkný datum... 6.6 :) Dneska sem nebyla ve škole (cheche), hned ráno sem si skočila na ušní a prý mám zánět zvukovodu (prozměnu ne středního ucha). Strčili mi do něj nějakej kus látky s mastičkou a zítra si mám dojít na vyndání a vypláchnutí (ale teď sem zjistila, že mi to stejně z toho ucha začíná vylejzat, takže co...). Sice skoro neslyšim a když jim tak cejtim jak se mi v uchu ta látka hejbe, ale zrovna dneska sem neměla na školu ani trochu náladu.
<3 Miluju tuhle písničku, vlastně celý Pendulum. Budou i na Rock for People (!!!), ale nějak nemám povoleno se tam vypravit, takže jenom můžu doufat, že se někdy rozhodnou přijet do Prahy.
Což mi připomíná, před chvílí sem přišla z kostýmový burzy na disco dance. Fakt, některý ty kostýmy doslova berou dech, ale většina z nich teda hrůza. Asi mám jinej vkus :D

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/180779_1406531742794_1817443716_796592_317794_n.jpg
Ségřin (červená) starej kostým, hrozně se mi líbil akorát jí dost vadily ty rukávy přes hlavu (+ je jí malej a má rozedřený kolena...co byste čekali ). A jak tak koukám, tak ten zelenej kostým (úplně vlevo) je taky pěknej.


A nakonec kuřátka, protože sranda musí být (HAHAHA :PP )

Z archivu podruhé

28. listopadu 2010 v 12:21 | Velká šéfka Keililly
Další "z archivu". Tentokrát to nebude jenom o kresbách, ale tak nějak o všem možném.

Kresboidní archiv

Asi tisíc let zpátky... Slyšeli jste někdy o kartách Bella Sara? Tak o těch byl můj původní blog :) Měla jsem ho moc ráda, měla jsem tam spoustu lidí, které jsem vážně zbožňovala a obdivovala, ale časem z toho každý z nás vyrostl.

*************************************************************
Výtvor poněkud novější, ale pořád archivní. Kreslila jsem to podle jednoho obrázku, ale i mám pocit, že se mi moc nepovedl. Je sice z KD éry, ale nikdy jsem ho nepublikovala.
dadsd


Designoidní archiv

Design, kterým se mohl můj původní blog chlubit. Tehdy se mi strašně líbil a když na něj teď koukám, kdybych ho trochu poupravila, byl by použitelný i teď.


*************************************************************

A tehle design je z období Little Graphic World éra. Éra za kterou se děsně stydím, protože, dovolím si říct, jsem se trochu řadila mezi "CuTe BloQisky"
Nebyl sice o celebritách, ale blog o grafice má poslední dobou snad každý.


Spisoidní archiv

Legenda praví, že za dávných časů králů a královen, draků, kouzel a čarodějnic, žili král s královnou v zemi Irmina.Tato kouzelná země byla uvnitř planety a dělila se na dvě půlky.Část dobrou, plnou lásky, štestí a dobra a na část zlou, plnou nenávisti, posměchu a strachu.I přes tyto rozdíly neměli žádné spory.Když se královně narodily dvě dcery, Irina a Mirina, začala válka.Jejich cesty se rozešli a každá začala vládnout jedné polovině.Dokud byla naživu královna Elixa, dívky neválčili.po její smrti ale Mirina neovládla svou touhu po moci a zaútočila na Revion, hlavní město dobré strany.To jí nestačilo a začala útocit na svět lidí.Proto se zrodili strážci sil a ochraňují svět do teď.Vše se ale mělo změnit.
,,Jamesi!Drž mě pořádně!" zakřičela Kiana Gabyová, ale neúprosně padala k zemi.Vstala a zamračila se.Transparent který měli pověsit na zeď, byl na dva kusy.
,,Já z tebe asi omdlím smíchy!Ha ha ha!" ozval se nepříjemný hlas Zety Johnesové, kterou tihle dva neměli ani trochu v lásce.
,,Proč tohle musí mít na starosti zrovinka ona."povzdechl si James Flyn a utřel si pot z čela.
,,Proč?Měla to mít na starosti Kianka, ale já trochu promíchala seznam prací.Ale stejně…"

Časákoidní archiv

Na obou blozích jsem dělala časopis. Celkem mě to bavilo, ale nakonec mě omrzelo dělat každý měsíc pracně 10 stránek.Otázky, úkoly, oidní kecy:
1) Máte taky nějaké svoje archivní kousky? Pokud ano, zveřejněte je a hoďte sem odkaz!
2) Používáte často příponu oidní?
3) Jaké byly vaše blogové začátky?


Sobota 20.11. | Mám net!

20. listopadu 2010 v 19:21 | Velká šéfka Keililly

Sobota 20.11.

cxcxc

Holééééé! Dobrý den pozemšťané. Přicházím z daleké planety Seriun.
<- ne já, to on
Keililly má teď celkem napilno (vlastně dělá úplný kulový krom hraní wowka a nostale) a tak se neozývá, nic nedělá, a tak dále, a tak dále.
Respektive dělá věci, co vás asi nezajímaj (jako třeba, že si stahuje původní ne3D Star Wars: Clone Wars a vybýrá si plakát s Haydenem Christensenem :P ).

K tomu divnýmu výtvoru vlevo... základ na novej pict. Víte jak je ten se Sarah a jejíma ohnivejma koulema? Tak jemu podobnej :)
Ale neumim kreslit, takže to stejně zas dopadne tragicky.

Co se ENHR týče...v budoucnu tu budou poupravenější verze (nebudou v nich takový voloviny, jako že Elen má hnědý oči, věty budou trochu předělané a celkově to bude vypadat líp :D )
A taky máme novej obrázkovej slovník :) Tamten mi totiž extrémně nevyhovoval už proto, že jsem musela na každou změnu udělat nový obrázek :)

Nový obrázkový slovník ENHR najdete na http://enhr.blog.cz/!

Dost tam toho chybí, ale to se poddá. :)

Další čas mě tu zase neuvidíte. Čím dál víc bych si jednou ráda vzala do ruky knížku s mým jménem na obalu, a tak se tomu teď věnuji ze všeho nejvíc :)
A nebojte, mám to pod kontrolou ;)

Pondělí xtého jedenáctý | Horko!

8. listopadu 2010 v 13:06 | Velká šéfka Keililly

Pondělí 8.11.

Při pohledu z okna vám asi naskáče husí kůže, protože si představíte, jaká musí být venku kosa. Jo jasně, to se vám to kecá, když nesedíte v posteli a nepotíte se. Ano, i mě dostihla těžká choroba (to mám z toho, že se posmívám Píp ). No, alespoň jsem místo ranního posezení s Naděždou absolvovala můj milovaný Hvězdný prach (kdo to neviděl, tak se na to okamžitě půjdete podívat :D )
Normálně bych se na školu vybodla i zítra, jenže mě čeká písemka z fyziky a musim si dopsat matiku, takže jaksi nemám jinou možnost. Pech.
Mimochodem, už mám postel! Teda....sestra má postel. A já ji složila...teda...s tatínkem :D Ale po téhle zkušenosti už bych si ji snad dokázala sestavit sama :D
Takže...Sayonadah, Salut, Ciagobello či jiné zvláštní pozdravy...Paralen začíná působit...

Nevím co je za den, ani kolikátého | Že by čtvrtek?

4. listopadu 2010 v 18:32 | Velká šéfka Keililly

Nevím co je za den, ani kolikátého

jjkj

Buďte pozdraveni.
Prý jsem rádoby fyzik...no věřili byste tomu? Jasně že ne. Já totiž nejsem ani fyzik.
<- celkem hustá/hnusná věc
Chcete si pořádně srovnat myšlenky? Tak jděte za tmy do obrovského neosvětleného parku (nejlépe se psem a mptroskou na uších). Nejen, že se poserete strachy, ale ještě zapomenete na cokoliv jiného. Takže základní pointa toho, proč to děláte, funguje.
Nikdy bych nevěřila, že to řeknu, ale nenávidim matiku. A může za to ta Píp. 3 týdny nebyla ve škole, protože si léčila nějakou svojí zákeřnou chorobu, jenže to zase odnesem my. Je to jeden úkol vedle druhýho (báj d vej, možná bych ho mohla udělat.......). A pak je tu chemie. Další skvělá věc.
Hnus, Hornatý, Hbitý, Pičitý, Pečný či Pičný, Chlupový, Jistý, Pičelý..... A je to na pikaču.
Víte, jde to se mnou celkem z kopce. Snažím se být vtipná, ale... fakt to nějak nejde. Asi ten humor moc čerpám ve škole.
Naše špáninářka nám dneska řekla, že v lednu odchází. Asi ji opláčeme... A dost.

A taky, víte, při hodnocení blogu mi řekli, že bych měla psát delší články....jenže
a) nemám co psát....můj život je nudnej a divnej
b) samotný mi leze na mozek, když musím louskat stostránkové slohovky, když se chci stručně dozvědět novinky

So, this is not the end...but it isn´t begining

Úterý 19.10. - All we hear is "ZMLKNI!"

19. října 2010 v 17:46 | Velká šéfka Keililly

Úterý 19.10.

!Hola!
Právě poslouchám Radio Ga Ga od Queenů. Výborná písnička. Neslyšela jsem ji už pekelně dlouho, až dneska při španělštině, kde si ji někdo pouštěl na hudebce.
Po dlouhém přemítání jsem se rozhodla, že večerní program nebude. Po posledních dvou dnech je mi jasné, že to časově nepůjde :) Rozhodně ale nevypustím Coolistčiny příspěvky :)
Dnešní den mě málem zabil. Ona už zase dělala jak je děsně inteligentní. Samozřejmě musela na AJ opět ukázat jak je ona ta nej a zase pořád žvanila s Týčrem. Nakonec mě zabila Chovatelka piraní (aneb kousacích rybek), když pronesla "No tak, nesnaž se, on je na tebe moc starej."
A pak na zemáku :D Ona a Luka měli minulou písemku jedničky (nebo že by lepší dvojky? Teď si nemůžu vzpomenout) a učitel je děsně chválil. Všem bylo samozřejmě jasný, že Ona to jako vždycky opsala, ale nevadí. Dneska je totiž při písemce prozměnu seřval, že opisují a už chápe proč měli minule jedničky. Život je někdy boží.

Odcházím a přenechávám to tu na stráž Ajtě. Musím si totiž připravit, jak se budu tvářit na zítřejší konverzaci. Přece jsem na učitele ještě pořád nasraná ;) :)

Big boss Keililly
Velká šéfka Keililly
La jefe grande Keililly

Sobota 16.10. | WHY SO SERIOUS?

16. října 2010 v 16:59 | Velká šéfka Keililly

Sobota 16.10.

jjkjkjkjkl

Buenas tardes. Heath Ledger byl prostě geniální herec, a né že ne. Každopádně o tom teď mluvit nebudu :) Dneska budu spát v novym bytě. A stěhujeme. Nesnášim to.
Taky se musim donutit něco napsat. V nejhorším případě si jako zvukovou kulisu pustim ST či SW, nebo cokoliv jinýho co má příšernej českej dabing.
Taky si musim vyplnit 100 otázek pro vaší postavu. Mám v nich dost maglajz :D
Nevím jestli jsem to už říkala, máme další 3 morčata. Hustý co? Když je jakože spočítám, máme jich 7. Krajta pořád slintá u klece. Stejně jako Tracyna. Těžký to zvěřinec. Fotky přidám, až nebudu líná. Krachnul mi totiž foťák a z mobilu to trvá sto let. Nemáte zač. ;)

Obrázek: Batman-Dark Knight, Heath Ledger alias Joker, From

Pondělí 11.10. - Zima zalézá až do střev

11. října 2010 v 19:15 | Velká šéfka Keililly

Pondělí 11.10.

fdfsdfd
Znáte to. Stačí vám jen jediný pohled z okna a říkáte si: "Och bože, jen to ne." A pak ještě jeden pohled. Tentokrát na teploměr. A pak už vidíte jenom bílé světlo a několik úderů srdce poté, jenom tmu. Tak nějak to probíhá každé ráno poslední měsíc. Po probuzení z náhlého omdlení na sebe navléknete 150 vrstev a s protestováním, že ven nevylezete, vám stejně nakonec nic jiného nezbyde. Chvilku lomcujete se zámkem u dveří a ty když se pak otevřou, zavalí vás lavina mrazivého vzduchu. Přes tu mlhu kolem si sotva všimnete, že na hodinkách je místo 7:10 napsáno 7:25 a tak si to vesele-nevesele štrádujete k tramvaji. Nějakou tu chvilku čekáte drkotajíc zuby než tramvía přijede a když konečně uslyšíte slastné otevírání dveří div že nezačnete skákat radostí. Během toho si nandáte do uší sluchátka a pustíte si alespoň něco, co by vám mohlo pomoct udržet "rychlé" tempo. Vstoupíte do tramvaje a..... a začnete hluboce litovat. Za a) těch 150 vstev, za b) toho, že jste se rozhodli pro vstup do tramvaje. Místo mrazu vás totiž obklopí nesnesitelné vedro, jako by vás teleportovali z Antarktidy na Sibiř. Celí zpocení přetrpíte ta hrozná muka, a když monotóní hlas z reproduktoru oznámí, že jste KONEČNĚ dojeli na Hlavní nádraží, vyletíte z tramvaje jako by vám hořelo pozadí. Jenže, fáze zima-teplo se zopakuje znovu. Tentokrát je před vámi smradlavé a zadýchané metro C a 7 jeho stanic. Hezké, že? Aby toho nebylo málo, po rychlém pohledu na mobil vás poleje dvojnásobné horko, než jste cítili doteď. S hrůzou zjišťujete, že je 7:43 a před vámi je ještě stále nejméně 5 minut pěšky. Říkáte si, co je tom za tragédii do osmi času dost. TO SE VÁM TO KECÁ KDYŽ NEZAČÍNÁTE V 7:45! Ale abychom neodbíhali od tématu. Opravdu už ze sebe pot můžete ždímat, ale přesto se potřebujete do školy dostat včas, takže vaše jediná možnost je běžet. Do šaten se dostanete v 7:47, ale stále to berete s rezervou - ta koule Naděžda než se zase dovalí do třídy - během běhu po škole si ještě stihnete plácnout se svým idolem a pak s vítězoslavným pokřikem " Jooooooooo, doprdele stihl/a jsem to!" vletíte do třídy zhruba 2 minuty před příchodem již zmíněné koule.

Vy co bydlíte v Praze a nevozíte si ráno zadek v autě, jste to jistě alespoň jednou zažili, nebo v lepším případě teprve zažijete.... A vy ostatní....snad si to dokážete představit :)

Sobota 2.10. - Malé chlupaté...ne není z Alfa Centauri

2. října 2010 v 15:11 | Keililly

Sobota 2.10.

avatar

...Je přímo z Keilillydesigns :) Respektive, jsou dvě. Narodily se nám dvě morčátka :) A vypadá to že mamina bude nejenom Sushi, ale i Špagetka :D Hold se asi nechaly zbouchnout v obchodě. Každopádně je to celkem zábava, sledovat jak se ty dvě chlupaté prasátka cpou k mámě. Vlastně mě to nejdřív dost vyděsilo, mít další dvě conejios de India, ale vlastně si o docela těšim na další co bude mít Špagi. Vzhledem k tomu, že jejich mamku jsme z legrace pojmenovali Amidala, tak tak padlo, proč je zatim nepojmenovat Luke a Leia (pohlaví jen tak odhadujeme, radši to necháme na veterinářovi, ale já osobně si myslim, že to černý je kluk a to co jako by Zásuvce z oka vypadlo je holka). Takže, seznamte se :D (kvalita fotky je fakt zlá, rozbil s emi foťák -.- )
Luke (vlevo) a Leia (vpravo) k dnešnímu datu.

Myslim, že pro nás pak bude trochu těžké se s nimi rozloučit, ale jednoduše si nemůžeme nechat 4 morčata, či víc. A jinak...žádné novinky, žádné hrůzy ani šťastné chvilky. Šlohla jsem tátovi sice trošku starou, ale výbornou profesionální sadu barev (typuju akrylových, ale nemám odvahu na to plácnout něco najisto) se kterou kdysi dělal projekty a pěkně dlouho ji přede mnou schovával (teď ještě najít ty obtahový pera s různě tlustejma hrotama...oooo, jak ty bych chtěla! doufám, že je nevyhodil) Navíc jsem si vybrala svůj vytouženej dárek k vánocům -> http://www.copicmarker.cz/ Máte s tím někdo zkušenosti???


Pondělí 27.9. - Mochiagete, tokihanashite

27. září 2010 v 20:19 | Keililly
faadsa

Pondělí 27.9.

Asi si říkáte "nemohla by už přestat s tim neustálim citovánim hlášek z písniček od Linkin Park" ? A já odpovídám "ne nemohla :P" Ááááách jo, zejtra se jdu kouknout do bytu (ano, už máme dveře, podlahu i vymalováno!!!!), ale pak se vrhnu na matiku....To zas budou dvě hoďky totálně nezajímavý práce :( Ale což. A just si na vás udělám volno a něco vám sem napíšu :) To je asi tak všechno co bych vám chtěla říct :D
Snad jen trochamoudra -> Až se budeš chtít vydat za nepřítelem, vem s sebou válečnou sekeru, nebo motorovou pilu ;)

Sobota 25.9. - Mizerně mizerné mizeroviny

25. září 2010 v 10:48 | Keililly

Sobota 25.9.

sasa

   Dobré ráno. Teda, jak pro koho. Je mi šíleně zle, nějak se na mě podepsal ten týden chození do školy s totální rýmou a kašlem. Jenže si teď jaksi nemůžu dovolit zůstat doma a) za tejden v Anglii sem toho promeškala celkem dost b) Bych přišla o dalších x písemek, který bych musela pozdějš dopisovat, což fakt nesnášim
   Ale co, život jde dál. Dneska jsem sice chtěla jít s Blechou, Mravencem a Paprikou na airsoft (když někdo zoufale touží zase si zastřílet, tak se nezdá), ale s tímhle se tam těžko dohrabu. Asi se vrátim k psaní ENHR, včera mi to celkem šlo :) Jestli se vyležim tak bych mohla jít zejtra s Žabkou nakupovat, jenže ona si s sebou přitáhne nějaký svoje kámoše ze školy a pochybuju o tom, že ti mě chtějí poznat, no ne? :D

Keililly a Tracy, Špagi s Sushi Amidalou

Neděle 19.9. - Háj gájs

19. září 2010 v 12:53 | Keililly

Neděle 19.9.

fdfdsf
A je to tu! Jsem zpátky doma :) V Anglicku bylo nádherně, United Kingdom, krásná to zem, ale všude je dobře, doma nejlíp. Válim se tu v pýžu s příšernou rýmou a kašlem, spoustou nápadů, ale totální leností něco udělat. A pozoooor, ano, už máme vymalovanej pokoj :D Prej za 14 dní stěhování, no, moc tomu nevěřim :D
Každopádně jsem ráda, že jsem dom a asi půjdu splnit svůj plán, že si nakreslim na A3ku pár ENHR postav a pak si je jako dám do pokoje, abych byla in, že mi tam visí hromada ptákovin :D
Takže zdar, tady máte pár fotek :)

Středa 8.9. - Néééé, neplakejte!

8. září 2010 v 18:08 | Keililly

Středa 8.9.

Néééé, děcka, nebrečte, jsem naživu! (i když, pochybuju, že byste brečeli, kdyby ne :P ). Jenom mě teď trochu solidně ždímá škola, potřebuju čas abych si zvykla na delší a nudnější rozvrh, nějak si rozvrhla dělání úkolů. Mám pocit, jako by mnou prohnali elektrickej proud a mozek vymáchali v mejch vlastních zvratkách.....dobře, nebudu nechutná. Jdu si hodit věci do tašky a dopsat ENHR, na což se těšim celý tři dny.....Ok, už letim!

Sobota 4.9. - Áj dont espik ček

4. září 2010 v 14:14 | Keililly

Sobota 4.9.

avatar

Tak co, jak ste si užili první týden školy? Já nejdřív nic moc, v nový třídě bylo hrobový ticho, přišla jsem si tam jak na návštěvě a měla jsem sto chutí sebrat se, sejít o patro níž a vrátit se do bývalý třídy. No včera se to dost zlepšilo, začala sme komunikovat (aleluja) a zjistili sme, že máme ve třídě pár totálních kreténů, u kterých nechápu, jak mohli udělat přijímačky.
Jinak, včera jsme měli špáninu (je to fakt nečekaný, vzhledem k tomu, že máme každe den dvě hodiny :D ) a poznali sme novýho učitele. Máme ho na konverzaci, prej učil i v Číně a neumí vůbec česky, takže na nás mluví anglicky. Jenže španělé mluví rychle a ještě má ten svůj španělskej přízvuk, takže mu občas kulový rozumim :D Jinak to vypadá, že mi špánina dost rychle začne lízt na mozek :D Jo, a sorry za nepřítomnost, ale byla jsem ze školy tak rozhozená, že jsem na psaní vůbec neměla náladu :D

Neděle 29.8. | Ammmmmmmmm..

29. srpna 2010 v 16:08 | Keililly

Neděle 29.8.

nhkhb

A jsem zase tady. Asi si ptáte co tu ještě dělám. Nemám zrovna nejlepší náladu, nějak nemám na nic chuť. Šla bych psát ENHR, jenže nějak nejsem schopná otevřít ten Word. Šla bych si číst, jenže nějak nemám náladu na chytrý Jediiský kecy Luka Skywalkera. Šla bych si kreslit, jenže nějak nevim co bych kreslila. To samý s focenim. Asi se půjdu někam zahrabat a spát.
Hold umělecká krize přišla i na mě. Hodim vám sem kousek ENHR, co mám předepsanej (fakt kraťounkej, ale lepší něco, než nic) a půjdu se zahrabat pod zem, kde zůstanu až do středy.......i když, nejspíš se vrátim hned zejtra :D

Sobota 21.8. - Jéáh Star Wars

21. srpna 2010 v 19:11 | Keililly
sasa

Dobrý podvečer děcká! Až do zejtra tu asi nic nebude. Jsem totiž na chatě a no…jak to říct…prostě je tu net fakt na nic. Je to pomalý až běda, signál žádnej i když mám anténu (kurník, jak jsem se jí snažila zandat do toho modulu, tak jsem jí ulomila pacičku…ups!). Ještě by to mohlo třeba vypadnout ne?
Ale jsem spokojená. Dočetla jsem Star Wars knížku (musim projet Wookiepedii, o polovině věcí a postav v tý knížce vim úplný kulový - no, ta stránka je v ájině, tak snad pomůže google translejt :D ), takže jsem zase o něco moudřejší a zběhlejší (a hlavně mám konečně důvod dojít si do knihovny :D jsem na to moc líná ).
Prdky Amidala s Špágou sedí v kleci, od rána maj spolu nějaký neshody, jedna nechce pustit druhou do baráku, perou se o jedno jabko, když maj v kleci dvě (to je taky inteligence), válej se po domku a tumlujou seno. A teď se na mě nějak divně koukaj. Asi bych o nich měla přestat psát :P
Dokonce ze sebe dělám hodnou dcerušku, když tu Barix není, protože jsem sama ostříhala keříček! (Ale chodit čurat za keříček se nedá no.) Jelikož už nemám co číst, vrhnu se na psaní ENHR (stejně to nikdo nečte, ale co vim, třeba to za X let vyšperkuju a pošlu do nějakýho nakladatelství - kde mě pošlou do háje :D ) Navíc mám nějakej nervovej problém s rukama, pořád se mi třesou chuděrky (Dostanu taky robotickou ruku jako Anakin a Luke Skywalker, že jo? Prosím prosím! ), ale psát se s tim dá.
Potřebuju na záchod a keřík je nepoužitelnej, takže se s vámi loučím děcká.
Zdraví Tracka, Sushi Amidala Zásuvka, Špága a Nebechodičová Keia :)

Pátek 20.8. - Stačí se kouknout a už je mi šoufl

20. srpna 2010 v 11:10 | Keililly

Pátek 20.8.


Hééééj, hádejte co je novýho! Dodělala jsem zhruba většinu charakterů (míň důležitý nebo ty, který by odhalily děj dodělám později :) ) A rozhodla jsem se něco zkusit....a ono to funguje! :) Takže se právě teď můžete podívat na "Obrázkový slovník" (viz obrázek). Zatím jsou tam již zmíněné charaktery, ale hodlám co nejrychleji přihodit i planetky a další zajímavosti :)

Ale k nadpisu....včera nám dali na web rozvrh a .... no hrůza. Tak nechutnej rozvrh sem ještě v životě neviděla O.o A když se kouknu na rozvrh bývalý třídy....áááách já chci taky zpátky do 3B :D
Vykašlat se na to....Alespoň kdyby nám nedali oběd v dobu, kdy je největší fronta (budu muset omrknout, jestli máme v hodinu před obědem nějaký třídy dole :P ). No, co naděláme, budeme to muset nějak přežít a v duchu proklínat zástupce, proč to na tý svojí chatě tak kurevsky vymyslel (cituji: Každé léto si sednu na chatě na zahradu a dělám vám rozvrhy. Lážo plážo.) Asi se opil než ho začal tvořit :(

Čtvrtek 19.8. - Jabůůůů

19. srpna 2010 v 11:49 | Keililly

Čtvrtek 19.8.

avatar

Jabůůůůů. Včera jsem totiž do 00:00 kreslila ty šílený charaktery a konečně se mi začalo dařit! Už mám skoro všechny charaktery (k mé smůle samozřejmě nemám Sarah :D ) a chlapy konečně přestali vypadat jako ženský! (fajn, jeden z nich vypadá jako Spock ze StarTreku, ale who cares :D ) Takže až dneska přijdu z akváče, možná bych sem dala pár z nich + když by se mi fakt chtělo přidat to takhle rychle, objevil by se tu i kratší díl ENHR :)
 
 

Reklama