"Infinite in mystery, is the Gift of the Goddess. We seek it thus, and take to the sky.
Ripples form on the water´s surface, the wondering soul knows no rest."
Final Fantasy 7: Crisis Core, Loveless - act 1


Smeťák

Bejby, tak jsem se narodila...

7. června 2011 v 14:41 | Keia

K tomuhle tématu mě přivedlo hned několik věcí.
a) Glee a jeho díl "Born this way"
b) Samotná písnička "Born this way"
c) Jeden obrázek od Audrey Kitching (viz dole)
d) Že dneska ráno se mi můj odraz v zrcadle vážně nelíbil

Nejméně 50% z nás, teenagerů, dospělých, dětí...prostě lidí, nemá ráno samo sebe. A proč? Protože se nám nelíbí naše nohy, postava, oči, tvar obličeje, mohla bych vyjmenovávat doaleluja. Každý den vidíme v časopisech nádherné modelky, podvědomě si vytváříme nerealistické ideály krásy, ale pravdu, že nás média krmí řádnou dávkou retuše, nechceme pobrat. Nevěřte všemu co vidíte... Sama mám ve photoshopu slušné znalosti a myslím, že vyretušovat si fotku zvládne s menším tréninkem každý z nás (ne, že byste to měli za potřebí). + V téhle době obíhá internet mnoho článků, kde vidíte vaše idoly krásy bez nalíčení, bez procházky několika programy.
Není se pak čemu divit, že v dnešní době se holka stydí pozvat kluka ven a on, než by jí něco řekl do očí ji radši šťouchne na FB. (to neříkají průzkumy, to říkám já!) Schválně sem si do googlu zadala "nenávidím se" a kolik mi toho vyjelo. (Bravo poradnu neberu vpotaz, protože aby někdo napsal tam, musí mít řádnou dávku nádoru na mozku) Osobně se nepovažuju za někoho, komu by chybělo sebevědomí, ale často mám pocit méněcenosti, jako bych byla hmyz na růžovém předním skle. Jako by mě tu nebylo potřeba, protože mám tolik chyb, že jsem spíš na obtíž.


audrey.buzznet.com (Krása není definována velikostí tvých džínů) ->

Soucítím s těmi, kteří se tolik nesnáší, nevěří si, že zachází k takovým řešením jako je sebepoškozování, znenadání přestanou jíst, nebo si nechají udělat plastiku (Nepočítám, když je to ze zdravotního důvodu...Ale když si nějaká holka nechá zvětšit prsa pomalu na Gčka (Existuje taková velikost?!), dost nechápu co tím zamýšlí). Občas na někoho okolí tolik tlačí, že podlehne davu a nechá si zakrýt svoje "chyby". Ty ale přece dělají lidi odlišné...A odlišnost je dokonalá ne?
Proto bych chtěla, aby ses teď sebral/a a šel/la ses podívat do zrcadla. A do očí svému odrazu řekla, co ti vadí, ale že to vůbec nevadí, protože toho blbce na kterého se díváš máš ráda i přes všechno tohle.
A pusť si k tomu hymnu... Cause he made you perfect, babe, cause god makes no mistakes.


"Neperfektnost je krásná, šílenství je geniální a je lepší být totálně směšný, než totálně nudný." -> Marilyn Monroe

"Budoucnost patří těm, kteří věří v krásu svých snů." -> Eleanor Roosevelt

"Ženy, které vždy jdou s davem, nikdy nebudou silnější než dav. Ženy, které jdou samotné, se dostanou tam, kde nikdo jiný nebyl." -> Alber Enstein

"Radost je tajemství veškeré krásy. Bez radosti tu není žádná atraktivní krása." -> Christian Dior

"Better kill myself, than be like somone else." -> Keililly ;)


Palety -> nejužitečnější věc ^^

5. června 2011 v 14:07 | Keia
Hehehe ^^ Dneska jsem se rozhodla napsat o pro mě moc důležité věci -> PALETĚ BAREV. Každý si pod tím představí asi něco jiného, já bych nejspíš taky tápala, kdybych to moc dobře neznala.
Mám na mysli, tzv. paletu vlasů, pleti atd. Narazila jsem na to nedávno a začala jsem palety celkem hojně využívat. Proč? Především proto, že jsem si často naklikla nějakou barvu a později zjistila, že v celé kresbě vypadá zvláštně, nepřirozeně a asi bych nenašla někoho s podobnou pletí (!!!)

Oči, vlasy, pleť (Menší, moc často ho nepoužívám)
Vlasy a Pleť (Tyhle používám nejvíc)

So, enjoy it :)

Výročí 600 let orloje

10. října 2010 v 22:35 | Velká šéfka Keililly

Výborné video. Docela mě mrzí že jsem tam nebyla :D

Strach, cesta k temnotě....

16. srpna 2010 v 11:51 | Keililly
dsdsd

Nadpis....Ve zkratce citování z jedné Star Wars knížky ( i když, tam je to Hněv, strach, agrese...Temná strana, to jsou oni, ale pro nezasvěcence to znamená zhruba to v nadpise :D ) :) I když, nemůžu s ním tak úplně souhlasit. Jasně, někteří z nás dělají ze strachu, ať už o sebe nebo o druhé, ne zrovna pěkné věci, ale je to přirozená část lidí. Každého z nás děsí něco jiného. Nedávno jsem viděla film, ve kterém říkali, že některá zvířata mají předem zakódované, čeho se nejvíc bojí. Například mláďata menšího ptáčka (nemůžu si vzpomenout co to bylo za ptáka :D ), která od narození byla vychovávána uměle a nikdy nebyla v přírodě se stejně bála, když nad nimi pustili stín většího ptáka. Tehdy zazněla otázka: Máme i my, lidé, něco takového zakódovaného?
Osobně si myslím, že ne. Většina našich "nočních můr" se odvíjí od událostí v našem životě, od prostředí, od toho co děláme.

Např. moje sestra se příšerně bojí bouřky. Ale to jenom proto, že když byla malá, zažili jsme jednu fakt nepěknou a nebezpečnou.

Nebo já mám největší hrůzu z toho, že mě někde někdo přepadne. Ale měla bych jí, kdybych nežila tam kde žiju (čtvrť, kde se přepadává celkem běžně)?

Skuste nad tím, čím jsem tu vyplnila bůh ví kolik řádků a vlastně to ani moc nedává smysl, trochu popřemýšlet. Hlavně se ze svých strachů nezblázněte, protože pak by to byla vážně cesta k temnotě :) Kdyžtak mi do komentářů napište svůj názor, nebo to čeho se bojíte vy :)
 
 

Reklama